Хогуортс
Потопете се в един Магически свят на магии и вълшебства, отвари и летящи метли, великани и гигантски паяци! Създайте си неповторим герои и станете ученик или учител в училището за магии и вълшебства Хогуортс!
Присъединете съм към нашия неповторим свят!
И се отървете от досадните реклами. Smile
Хогуортс
Потопете се в един Магически свят на магии и вълшебства, отвари и летящи метли, великани и гигантски паяци! Създайте си неповторим герои и станете ученик или учител в училището за магии и вълшебства Хогуортс!
Присъединете съм към нашия неповторим свят!
И се отървете от досадните реклами. Smile
Хогуортс
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Преди да започнете да пишете си създайте герои и изчакайте да бъде одобрен! :-)
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Предложения, оплаквания, коментари

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Дария Алексеевич Стерлинг
Директор
Директор
Дария Алексеевич Стерлинг


Брой мнения : 109
Join date : 09.06.2012
Age : 26
Местожителство : В Русия съм!

Предложения, оплаквания, коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения, оплаквания, коментари   Предложения, оплаквания, коментари EmptyСъб Юни 09, 2012 7:49 pm

В тази тема можете да сигнализирате за нередности, които сте забелязали из форумите или да съобщите за лошото поведение на даден потребител.
Също така тук може да давате препоръки за бъдещи подобрения из форма.
Коментарите Ви за сегашното положение на форума също може да дадете тук.

Приема се само градивна критика!
Върнете се в началото Go down
https://magicalworld.bulgarianforum.net
Роуз Уизли.
Третокурсник
Третокурсник
Роуз Уизли.


Брой мнения : 13
Join date : 05.07.2012
Age : 25
Местожителство : София. ~

Предложения, оплаквания, коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, оплаквания, коментари   Предложения, оплаквания, коментари EmptyЧет Юли 12, 2012 9:50 am

Форумът е много хубав. <3 [[sun]] И е единственият, активен, ХП форум, който намерих след 20 дневно търсене. ; DD ^^
Та.. предлагам да се създаде ъъъ... място / обща дискусия в скайп, тема във форум, chatbox/ където, ние потребителите да общуваме по-лесно и бързо, защото има голяма разлика между личните съобщения и скайп, според мен. : )
Върнете се в началото Go down
Дария Алексеевич Стерлинг
Директор
Директор
Дария Алексеевич Стерлинг


Брой мнения : 109
Join date : 09.06.2012
Age : 26
Местожителство : В Русия съм!

Предложения, оплаквания, коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, оплаквания, коментари   Предложения, оплаквания, коментари EmptyЧет Юли 12, 2012 10:26 am

Роуз Уизли. написа:
Форумът е много хубав. <3 [[sun]] И е единственият, активен, ХП форум, който намерих след 20 дневно търсене. ; DD ^^
Та.. предлагам да се създаде ъъъ... място / обща дискусия в скайп, тема във форум, chatbox/ където, ние потребителите да общуваме по-лесно и бързо, защото има голяма разлика между личните съобщения и скайп, според мен. : )

Значи това е темата, в която е предложено да имаме чат.
От начало, още като създадох форума имаше, но заради малкото потребители нямаше активност - го махнах.
Понеже сме малко и рядко се засичаме един, двама или повече на линия по едно и също време и съответно нямаше смисъл
от chatbox-a. Та това мие мнението на мен - малко сме и няма да има кой знае колко голяма активност.
В темата, която по-горе посочих само четирима са гласували (аз се въздържам от глас) и ако поне още
три, четири човека са За, да се съберем десетина долу-горе, ще го добавя пак.
Иначе ако го добавя и няма активност само ще утежнява излишно трафика. Smile

Пък, както и ти каза, има вариант да се създаде и една темичка във форума, което също става.
Върнете се в началото Go down
https://magicalworld.bulgarianforum.net
Sponsored content





Предложения, оплаквания, коментари Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, оплаквания, коментари   Предложения, оплаквания, коментари Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения, оплаквания, коментари
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Хогуортс :: Главен :: Главен-
Идете на: